Bezczelność tej firmy telekomunikacyjnej przekracza wszelkie granice!

2017-10-25

TARNÓW i OKOLICE. Na telefony stacjonarne dzwoni firma, która informuje o rzekomej zmianie okablowania telefonicznego. – W rzeczywistości naciągają ludzi na podpisanie nowej umowy – alarmuje nasza Czytelniczka.


Dzwoni telefon. Po drugiej stronie odzywa się kobieta przedstawiająca się jako pracownik firmy telekomunikacyjnej.

Obiecują darmową wymianę telefonu,
podsuwają do podpisania nową umowę

– Informuje, że wymieniają okablowanie telefoniczne z analogowego na cyfrowe – relacjonuje nasza Czytelniczka. – Ma zdecydowany głos nie znoszący sprzeciwu. Grozi, że jak nie wymienię aparatu telefonicznego na cyfrowy to stracę możliwość korzystania z telefonu. Informuje, że wszystkim użytkownikom telefonów stacjonarnych ta wymiana przysługuje za darmo i jutro dostarczą mi nowy cyfrowy aparat telefoniczny.
Nasz czytelniczka nabrała jednak podejrzeń i zadzwoniła do swojego operatora chcąc potwierdzić czy rzeczywiście jest prowadzona akcja wymiany okablowania telefonicznego.
– Dostałam informację, że nic o takiej wymianie nie wiedzą, za to wiedzą, że jest to nowy operator, który razem z aparatem dostarczy mi umowę do podpisania – nie na odbiór aparatu, ale na zmianę operatora – mówi nasza Czytelniczka. – Parę starszych osób może się przykro oszukać, skoro nawet ja, piękna, młoda i odporna na szwindle zadzwoniłam do własnego operatora z pytaniem, o co chodzi?

Co wzbudziło czujność naszej Czytelniczki?

– Zastawiło mnie to, że gdy do mnie zadzwoniono to nie wyświetlił mi się żaden numer – zauważa Czytelniczka. – Gdy zapytałam dla kogo ta pani pracuje wymieniła mi prawie wszystkich operatorów telefonii stacjonarnej, którzy funkcjonują na rynku. Była bardzo nachalna i nieuprzejma. Myślę, że większość starszych osób jest w stanie przekonać do swojej oferty.
– Trzeba uważać na nieuczciwe praktyki firm komunikacyjnych, często przedstawiają oferty w ten sposób, żeby wprowadzić nas w błąd i sprawić, że kupimy coś czego wcale nie chcemy i nie potrzebujemy – ostrzega nasz Czytelnik, któremu również proponowano „wymianę okablowania”. – W pośpiechu i przez nieuwagę możemy przyjąć oferowany telefon, a kwitując jego odbiór zawrzeć długoterminowe zobowiązanie na świadczenie usług telekomunikacyjnych.Bezczelność tej firmy przekracza wszelkie granice.

 źródło: http://piasecznonews.pl/bezczelnosc-tej-firmy-telekomunikacyjnej-przekracza-wszelkie-granice/