Serwis fiskalny

W trosce o swoich Klientów zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń. Nasza firma posiada odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne pozwalające wykonywać większość napraw bezpośrednio u Klienta lub w siedzibie naszej firmy. W ramach zakupu urządzeń fiskalnych zapewniamy:

  • dostarczenie sprzętu na miejsce użytkowania,
  • programowanie stawek VAT, bazy towarów, usług, rabatów i narzutów oraz opakowań,
  • montaż urządzeń współpracujących (szuflada, waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, komputer),
  • szkolenie z zakresu obsługi urządzenia,
  • szkolenie z zakresu znajomości przepisów dotyczących zagadnień fiskalnych,
  • fiskalizację wraz z przygotowaniem stosownych dokumentów.

Oferty przygotowywane są indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami oraz wymaganiami klienta.

Fiskalizujemy wszystkie oferowane przez nas kasy fiskalne. Nasi swerwisanci posiadają niezbędne uprawnienia odnawiane i aktualizowane co 12 miesięcy.
Naszym Klientom zapewniamy pomoc w wypełnianiu wszystkich dokumentów zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego oraz przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki z prośbą o zwrot.

Nasi serwisanci posiadają odpowiednie kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami oraz bogate doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu urządzeń fiskalnch

Jesteśmy uprawnieni do świadczenia usług w zakresie serwisu wielu modeli urządzeń fiskalnych znanych polskich marek. Dysponujemy odpowiednią wiedzą techniczną oraz na tyle dużym potencjałem ludzkim aby podejmować skutecznie większość interwencji w dniu zgłoszenia awarii minimalizując czas przestoju urządzenia fiskalnego.

 

Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są telefonicznie oraz osobiście. Prowadzimy także dyżury telefoniczne po godzinach pracy biura oraz w soboty i dni wolne od pracy.

 

Nasz serwis pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę

 

Całodobowy serwis fiskalny - 602 281 282

 

 

Zapraszamy do współpracy!