Systemy elektronicznych transakcji

Chcąc sprostać zmieniającym sie warunkom rynkowym oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wzbogacamy naszą ofertę o instalacje, obsługę i serwisowanie "Systemów elektronicznych transakcji".

Po podpisaniu umowy agencyjnej z firma NOVITUS S.A. uzyskaliśmy uprawnienia (poświadczone stosowną legitymacją) do reprezentowania Banku Pekao S.A. w zakresie pośrednictwa w zawieraniu umów z Akceptantami dotyczące akceptacji kart płatniczych oraz do reprezentowania NOVITUS S.A. w zakresie zawierania umów najmu terminali POS.

Oferta dla klientów obejmuje rozwiązania systemowe:
•    akceptacje kart płatniczych VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS przy wspłópracy z Bankiem Pekao S.A.
•    sprzedaż doładowań telefonów komórkowych prepaid w formie kodów do wprowadzenia do telefonu, jak i doładowań bezpośrednich numerów (współpraca z firmą ICP i CEL-R).
•    systemy lojalnościowe umożliwiające zbieranie punktów  lojalnościowych, wymienianie ich na nagrody bądź zapłatę punktami w placówce.
•    systemy flotowe (sieciowe) służące do sprawnego zarządzania płatnościami w korporacjach taksówkowych lub na stacjach paliw.

W ramach obsługi systemów płatniczych zapewniamy Państwu bezpłatnie:
•    instalacje terminala płatniczego
•    szkolenie pracowników w zakresie akceptacji kart i obsługi terminala płatniczego w trakcie instalacji
•    telefoniczna pomoc techniczną
•    opiekę serwisową
•    łącznośc dla terminali GPRS

systemyplatnosci

 

Terminale płatnicze

terminal


INGENICO 5100


terminal stacjonarny, łączy się przez linię telefoniczną PSTN, posiada osobny PIN Pad


INGENICO 5100  z zewnętrznym GPRS
terminal stacjonarny      


INGENICO 5100  z kartą Ethernet

terminal stacjonarny, łączy się przez zestawiony w internecie kanał VPN Ipsec

terminal2


INGENICO 7910


terminal przenośny GPRS posiada wbudowany akumulator, dzięki czemu sprawdza się we wszystkich miejscach gdzie wymagana jest mobilność sprzedawcy np. w restauracji.    

wynajem

 

Dlaczego akceptacja kart z Novitus?

Wykorzystując kilkuletnie doświadczenie Novitus wspiera działalność handlową i usługowa
klientów starannie dobranymi nowoczesnymi technologiami kierując się zawsze zasadą zachowania najwy˝ższej jakości oferowanych produktów i usług.

 

W ramach systemów płatniczych gwarantujemy Państwu:

 • Bezpieczeństwo

  Nazwyższej klasy poziom bezpieczeństwa zapewniony przez:

  • autoryzację transakcji organizacji wydawcy karty, podczas której sprawdzane są takie dane jak: numer karty, ważność karty, istnienie konta klienta, dostępność środków na koncie, zastrzeżenie karty,
  • weryfikację kody PIN klienta, w przypaku karty przeznaczonej do uytku elektronicznego, w większości kart VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro i MasterCard Electronic. Procedura weryfikacji PIN-u sukcesywnie obejmuje inne rodzaje kart.

  Gwarancja realizacji zobowiązań finansowych na najwyższym poziomie dzięki umowie w zakresie akceptacji kart podpisywanej z instytucją bankową, w której Bank Pekao SA ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo rozliczeń transakcji kartowych.

  Specjalna budowa PIN Padu zapewnia kodowanie informacji zabezpieczając przed odczytem PIN-U.

  Ścisłe zintegrowanie z urządzeniami fiskalnymi lub oprogramowaniem sprzedażowym eliminujące możliwość występowania pomyłek przy dokonywaniu transakcji.

  Wkrótce także możliwość akceptacji kart mikroprocesorowych, dających jak do tej pory 100% gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

 • Szybkość rozliczania transakcji

  Oferujemy Państwu rozliczenie transakcji płatniczych najpóźniej w drugim dniu roboczym po zamknięciu dnia - oznacza to, że dla wszystkich transakcji dokonanych od godziny 23:58 dnia wczorajszego do godziny 23:58 dzisiaj, zostanie wygenerowany przelew na Państwa konto w następnym dniu roboczym (o ile będzie to dzień roboczy).

 • Wygoda

  Możliwość zaimplementowania na jednym urządzeniu (terminal) dodatkowych funkcji typu: aplikacja lojalnościowa lub obsługa kart flotowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

  Integracja działania aplikacji płatniczych z urządzeniami fiskalnymi lub oprogramowaniem sprzedażowym umożliwia łatwiejszą i szybszą obsługę, uniknięcie pomyłek przy wpisywaniu kwoty transakcji na terminalu, automatyczne zakończenie transakcji.

  Czytelnie napisana instrukcja zapewnia sprawne wykorzystanie transakcji.

  Najnowocześniejsze technologie transmisyjne GPRS zapewniają szybkie autoryzowanie transakcji bez konieczności posiadania infrastruktury telekomunikacyjnej w placówce.

 • Elastyczność

  Możliwość konfigurowania stanowiska sprzedażowego w zależności od potrzeb placówki handlowej: terminale płatnicze, aplikacje płatnicze, PINPady, zapewniające optymalny stosunek korzyści do ceny.

  Współpraca z dowolnym oprogramowaniem sprzedażowym poprzez skomunikowanie go z aplikacją płatniczą celem ułatwienia sprzedaży.

  Możliwość modyfikacji oprogramowania. Zespół programistów Novitus jest gotowy zmodyfikować aplikację znajdującą się w terminalu na życzenie klienta.

 

skycash

skycash2

Szczegóły oferty znajdują sie na stronie:

Novitus

video1