Telewizja

bannertv


 

CYFROWA TELEWIZJA

Telewizja w jakości full HD i 4K dla Ciebie i Twojej rodziny. Ciesz się jakością i rozrywką.TELWIZJA 3 Generacji
 to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD. Platforma multimedialna, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). Usługa pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnychfullhd.

 
 


 

WIDEO NA ŻĄDANIE VOD


Wypożyczanie filmów wprost z pilota telewizyjnego. W odróżnieniu od innych platform, do korzystania z VOD nie jest wymagany dekoder z dyskiem. HBO On Demand obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO oraz programy rozrywkowe. HBO On Demand umożliwia dodatkowo korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza.
 
Filmy na życzenie z pilota. Zamów i ciesz się filmami bez reklam. Bogaty wybór. Kiosk VOD

 

Usługa multiroom dla całej rodziny. Ciesz się telewizją w każdym pokoju. Tania i atrakcyjna oferta

MULTIROOM 

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

 
 
 

PRZEWODNIK PO PROGRAMACH EPG

Program kanałów telewizyjnych dostępny z pilota twojego telewizora. Przewodnik umożliwia sprawdzenie aktualnie oglądanego programu i ramówki innych kanałów. Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni. To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.
 Przewodnik po kanałach EPG. Zobacz co jest aktualnie grane w programie. Nowa Telegazeta

 

Usługa multiroom dla całej rodziny. Ciesz się telewizją w każdym pokoju. Tania i atrakcyjna oferta

JAMBOX Lajt - czyli bezprzewodowy dekoder WiFi

Na wypadek sytuacji, w której podłączenie dekodera kablem nie jest możliwe, przygotowaliśmy specjalną usługę Jambox Lajt. Jest to zupełnie nowe rozwiązanie. Dekoder usługi Jambox Lajt można podłączyć bezprzewodowo do dowolnego routera z naszym Internetem. Jeśli chcesz uniknąć wiercenia, lub nie ma możliwości technicznych podłączenia dekodera kablem - będzie to dla Ciebie idealne i bezkompromisowe rozwiązanie.

 
 
 

 

WYJĄTKOWE KANAŁY PREMIUM 

 
  • 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami
  • ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie
  • ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo
  • największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji

Najlepsze w skali światowej kanały premium. Najnowsze pozycje filmowe, najlepsza jakość,sport na najwyższym poziomie tylko w CANAL+

PAKIET PREMIUM ELEVEN HD

Relacjonują na żywo rozgrywki czołowych piłkarskich lig europejskich, w których grają najlepsze kluby i największe gwiazdy. Widzowie mogą oglądać: hiszpańską LaLiga Santander, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A TIM, francuską Ligue 1 Conforama, a także angielskie The Emirates FA Cup, Carabao Cup i Sky Bet Championship.

Kanał premium ELEVEN. Najlepsze dziedziny sportowe znajdują się u Nas. Promocyjne ceny - gwarantowane emocje.

CENNIK:

Nazwa pakietu Mini HD Wielotematyczny HD Wielotematyczny Super HD Wielotematyczny Mega HD
Ilość kanałów 141 195 210 223
w tym HD 67 97 111 121
Opłata aktywacyjna 1 zł 1 zł 1 zł 1 zł
Cena abonamentu 39,00 zł 59,00 zł 79,00 zł 85,00 zł
Wykaz kanałów SPRAWDŹ! SPRAWDŹ! SPRAWDŹ! SPRAWDŹ!
Szczegółowy cennik     |     Pakiety tematyczne     |     Pakiety premium     |     Regulamin świadczenia usług     |

 


Zobacz również: