Certyfikaty

Firma RWD PROSPECT od samego początku swojej działalności stawia na profesjonalizm oraz na jakość świadczonych przez siebie usług. Efektem tych działań było uzyskanie w 2001 roku Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO-9002. Nie bez znaczenia był fakt, że certyfikat jakości firma nasza otrzymała jako jedna z pierwszych działających w branży informatycznej na terenie Tarnowa. Następnie w 2004 roku RWD PROSPECT uzyskała Certyfikat ISO 9001-2000.

Mimo upływu czasu nieustannie realizujemy politykę jakości w celu oferowania i dostarczania towarów i usług spełniających oczekiwania Klientów oraz rodzących ich satysfakcję i zadowolenie.

Autoryzowany serwis fiskalny RWD PROSPECT posiada uprawnienia na serwisowanie praktycznie wszystkich kas i urządzeń fiskalnych od znaczących producentów w kraju takich jak: NOVITUS, ELZAB, POSNET czy EMAR.

Firma dysponuje również stosownymi uprawnieniami i certyfikatami na wdrażanie w przedsiębiorstwach średnich i małych  zintegrowanych pakietów oferowanych przez COMARCH (CDN OPTIMA) oraz INSERT (INSERT GT) a także  programów handlowych firmy INSOFT (PC MARKET, PC POS).